0 کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
  بسته
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  وبلاگ

  0 بهترین نوع فرش از نظر کیفیت الیاف

  در حال حاضر فرش ماشینی خوب فرشی است که در مرحله اول در تولید آن از الیاف مقاوم استفاده شده باشد . الیاف اکریلیک هیت ست شده به عنوان بهترین نخ فرش موجود و بسیار شبیه به پشم بوده و به فرش ، نرمی خاصی می دهند . فرش های بافته شده از الیاف اکریلیک نسبت به فرش های بافته شده توسط سایر الیاف ها از دوام ، مقاومت و ماندگاری بالا تری برخوردار هستند . 

  فرش اکریلیک امروزه به عنوان بادوام ترین فرش ماشینی به حساب می آید چرا که در برابَر رطوبت و دما ، گرد و غبار ، نور خورشید ، سایش و فشار مقاومت بسیار زیادی دا...

  0 تاریخچه فرش ماشینی ایران

  تاریخچه پیدایش فرش ماشینی در ایران نشان می‎دهد که این محصول در ایران عمری تقریباً 50 ساله دارد. در ابتدای دهه ۵۰ اولین فرش ماشینی تولید داخل در کارخانجات نساجی کاشان بافته و روانه بازار گردید.
  به گفته پروفسور پوپ آمریکایی محقق آثار تاریخی: قالی ایرانی نشانه تجمل شاعرانه در سرتاسر جهان است. فرش ماشینی گونه ای مصنوعی از قالی است که بر خلاف قالی دستبافت توسط ماشین الآت صنعتی بافته می شود. به دلیل سرعت تولید و همچنین ارزان بودن مواد اولیه نسبت به قالی دستبافت قیمت ارزانتری دارد و در تمامی کشورهای جه...

  0 چگونه عمر فرش را افزایش دهیم؟

  مانند هر شی دیگری فرش نیز نیاز به نگهداری دارد. با رعایت برخی نکات می‌توانید طول عمر فرش خود را افزایش داده و برای مدت بیشتری آن را نو نگاه دارید:

  ۱- اجازه ندهید نور مستقیم خورشید روی فرش بتابد.

  ۲- فرش را در نزدیکی منابع حرارتی و آتشزا قرار ندهید.

  ۳- برای جابه جا کردن فرش آن را رول کنید و هرگز اقدام به تا کردن فرش ننمایید چون سبب شکسته شدن آن می‌شود.

  ۴- فرش را در مکان‌های مرطوب قرار ندهید زیرا رطوبت باعث پوسیدگی فرش می‌شود.

  ۵- وسایل سنگین نظیر مبلمان و کمد را روی فرش قرار ندهید زیرا سبب فشر...

  آرشیو وبلاگ